Kolekcja pachnących lakierów do paznokci marki Polish Flowers.
Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka czerwieni oraz starannie opracowana lekka formuła jest wyjątkowo delikatna dla płytki paznokcia i pozwala cieszyć się intensywnością koloru jeszcze dłużej.

Projektując kolekcję Polish Flowers staraliśmy się podkreślić polskie pochodzenie marki, ale w oryginalny, nieoczywisty sposób. Postanowiliśmy odwołać się bezpośrednio do piękna tradycyjnych polskich kwiatów z pominięciem ludowych czy regionalnych motywów. To nowoczesne produkty z innowacyjnymi formułami i w designerskiej formie. Delikatne dla płytki paznokcia, w pięknej przyciągającej kolorystyce.

Dostępne w:


Elegancka i wysublimowana kolekcja lakierów klasycznych i odżywczych, która w kilku prostych krokach pozwala stworzyć satynowy, delikatny, a przede wszystkim piękny makijaż nude paznokci doskonały na każdą okazję.
Nude to klasyka charakteryzująca się uniwersalnością oraz lekkością. Buty, ubrania czy torebki w tym odcieniu idealnie współgrają zarówno ze stylizacjami w odcieniach stonowanych jak i wzorzystych. Każda z nas powinna mieć w swojej garderobie ten odcień. Nude to również klasycznie piękny makijaż oraz manicure.

innowacja – koncept pielęgnacyjnych produktów do makijażu paznokci
ponadczasowy styl – nude to klasyczna, zawsze modna elegancja, doskonała na każdą okazję – zapewnia piękny satynowy efekt
bogate formuły odżywcze – nasze preparaty zostały wzbogacone naturalnymi substancjami odżywczymi, które poprawiają kondycję płytki paznokcia
najwyższa jakość – produkty Make UpYour Nails są produkowne w Unii Europejskiej, dzięki czemu mamy gwarancję ich najwyższej jakości i spełnienia restrykcyjnych norm oraz przepisów bezpieczeństwa

unisex – dzięki subtelnym matowym formułom produkty mogą być również stosowane przez Panów

Dostępne w:


POLISH FOLK to limitowana kolekcja lakierów do paznokci inspirowana niepowtarzalną kulturą polskiego folku. 14 wyjątkowych kolorów przenosi nas w świat pełen sentymentalnych wspomnień, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki i możemy cieszyć się jej bliskością. Charakter linii podkreślają również nazwy poszczególnych lakierów, m.in.: gęsi puch, cicha woda, noc kupały, niebo skowronków czy odpustowe korale.

POLISH FOREST to kolekcja lakierów do paznokci inspirowana sekretami lasu. 6 urozmaiconych ekspresywnych kolorów, lakierki są szybko rotującym produktem z intensywnymi barwnikami.

Dostępne w:


POLISH FRENCH SET – innowacyjne, francuskie manicure. Zestaw dwóch lakierków, jeden czarny, drugi w lśniacy metaliczny, inspirowany cennymi metalami, oraz 100 szablonów do paznokci. Jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia!

Dostępne w: