Woody's - kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn Woody's

Kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn Woody’s zrodzone z pasji zawierają najwyższej jakości składniki aktywne, które pomagają odżywić, nawilżyć i utrzymać skórę oraz zarost w świetnej kondycji.

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn jest świadomych, jak ważna jest dbałość o własny wygląd. Nie wstydzą się już używać specjalistycznych kosmetyków przeznaczonych tylko i wyłącznie dla grona męskiego: szamponów, balsamów, kremów, pianek, żeli czy nawet peelingów i toników.
A kiedyś jednym żelem do mycia całego ciała można było załatwić wszystko.. 😉

Peace, Love and Shampoo!

Woody’s to kosmetyki dla mężczyzn, którym zależy na nieskomplikowanej, komfortowej, ale skutecznej pielęgnacji. Mają przyjemny zapach, męski design i zapewniają długotrwały efekt.

Oryginalna, ciekawa i nowoczesna linia kosmetyków dla mężczyzn

Współpraca z utalentowanymi stylistami i fryzjerami pozwoliła zaprojektować oryginalną, ciekawą i nowoczesną linię męskich kosmetyków.

Woody’s wierzy, że w codziennej pielęgnacji znajduje się źródło komfortu i poczucie naszej wyjątkowości.

Peace, Love, and Shampoo!

Dostępne w:

Brzmi strasznie? Nie martwcie się Panowie, Wy również zasługujecie na regularne oczyszczanie i piękny wygląd!

Od czego zacząć i jak się za to zabrać?

Warto jest na początku określić swój rodzaj cery.

  • Cera sucha charakteryzuje się nieprzyjemnym ściągnięciem, szczególnie po jej umyciu,
  • Cera tłusta wydziela nadmierne ilości sebum, które może prowadzić do powstawania wyprysków,
  • Cera mieszana przeważnie jest bardzo podobna do cery tłustej (świeci się), jednak najczęściej w okolicy strefy T – czoło, nos, broda.

Teraz już wiesz, jaką masz cerę, możemy więc przejść do jej pielęgnacji.

Krokiem pierwszym będzie oczyszczenie twarzy. Mężczyźni posiadający cerę suchą powinni wybierać kosmetyki delikatne, które ich nie podrażnią, ci natomiast z cerą tłustą i mieszaną raz w tygodniu powinni użyć peelingu złuszczającego martwy naskórek, na co dzień jednak skuteczne będą żele usuwające nadmiar tłustego sebum.

Na krok drugi składa się tonizowanie. Tonik jest o tyle ważny, aby przywrócić właściwy odczyn skórze po umyciu. Nie warto go pomijać, ponieważ skóra może stać się wtedy zbyt wrażliwa i podrażniona.

Kremowanie: najlepsze dla mężczyzn będą kremy nawilżające i mocno odżywiające cerę, bez alkoholi i parabenów, najlepiej naturalne, które ładnie rozświetlą buzie i nadadzą jej blasku. Takie kosmetyki również odmłodzą Panów, a wiadomo, że nie tylko dla kobiet zdrowy wygląd jest ważny.

Co z goleniem? Warto zaopatrzyć się w balsam oraz wodę po goleniu, które ukoją podrażnioną twarz, a także dogłębnie ją nawilżą.

Wystarczy, że Panowie zakupią wszystkie potrzebne kosmetyki (lub poproszą o to swoją kobietę ;)): żel, tonik, krem, a także kosmetyki po goleniu, a później wprowadzą je do łazienkowego rytuału – po kilku takich zabiegach zauważą różnicę.

POLECAMY NASZE KOSMETYKI DLA MĘŻCZYZN WOODY’S

Kosmetyki Woody’s zrodzone z pasji zawierają najwyższej jakości składniki aktywne, które pomagają odżywić, nawilżyć i utrzymać skórę oraz zarost w świetnej kondycji.

Woody’s to kosmetyki dla mężczyzn, którym zależy na komfortowej i skutecznej pielęgnacji. Mają przyjemny zapach, męski design i zapewniają długotrwały efekt. Dzięki kosmetykom Woody’s zapomnisz o problemach z cerą i będziesz mógł cieszyć się nieskazitelną i męską skórą.

Oryginalna, ciekawa i nowoczesna linia kosmetyków dla mężczyzn

Współpraca z utalentowanymi stylistami i fryzjerami pozwoliła zaprojektować oryginalną, ciekawą i nowoczesną linię męskich kosmetyków. Woody’s wierzy, że w codziennej pielęgnacji znajduje się źródło komfortu i poczucie naszej wyjątkowości.

Zapraszamy także do zapoznania się z kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi dla kobiet w postaci:

Dostępne w

Rossmann - logo  Auchan - logo

Woody's Body Care Center - Kosmetyki dla Mężczyzn

Zapisz