udowalz - kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne Udo Walz

Udo Walz BERLIN to marka kosmetyków stworzona przez niemieckiego stylistę gwiazd. Udo urodził się w 1944 roku w Waiblingen w Niemczech. Swoją karierę fryzjerską rozpoczął już w wieku 14 lat. Pobierał praktyki w Stuttgarcie. Kreatywnością i profesjonalizmem przekonał do siebie mnóstwo klientów. Doceniały i doceniają jego kunszt najznamienitsze nazwiska: Marlena Dietrich, Roma Schenider, a nawet Angela Merkel.

Udo Walz inspiruje swoim uczciwym rzemiosłem, niezwykłą twórczością i perfekcjonizmem, angażując klientów w konwersacje, zawsze znajdując odpowiedni ton i ciekawy temat do rozmowy. Unikalne połączenie kreatywności, dyscypliny i osobowości w jednej osobie.

udowalz - najnowsza linia kosmetyków naturalnych vegan 2017

Najnowszą linią jest UDO WALZ HAIRFOOD inspirowana organicznymi składnikami naturalnymi :

nasionami Chia, które dostarczają aminokwasów i szeroką gamę witamin : A,D,E i K. Wspierają odnowę komórek i naturalną regenerację oraz naturalnie dodają włosom objętości.
olejek z drzewa Moringa, który w wierzeniach Hindusów był w stanie uleczyć ponad 300 chorób. W drzewie tym wytwarzana jest Zeatyna – przeciwutleniacz i hormon wzrostu, dzięki której drzewo rośnie niezwykle szybko. Olejek z drzewa Moringa zawiera minerały, kwasy tłuszczowe Omega3, Omega 6 i Omega 9 a także przeciwutleniacze.
wodą kokosową i olejkiem kokosowym, które nie tylko doskonale nawilżają i odświeżają włosy, ale również doskonale odżywiają.
zieloną herbatą Matcha, odkrytą przez Mnichów buddyjskich ponad 800 lat temu jako napój do medytacji. Herbata ta jest produkowana z najlepszych i najbardziej soczystych liści. Oprócz ożywczej kofeiny, Matcha zawiera także kojące aminokwasy.
granatem bogatym w witaminy C,E, betakaroten, cynk, selen i polifenole. Olejek z nasion granatu jest bogaty w kwasy tłuszczowe, składniki bioaktywne chroniące przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Składniki te wspierają jednocześnie regenerację uszkodzonych komórek włosów.

Produkty z linii UDO WALZ HAIRFOOD NIE ZAWIERAJĄ : PARABENÓW, SILIKONU, SULFATÓW.

Produkty z linii UDO WALZ HAIRFOOD NIE ZAWIERAJĄ : PARABENÓW, SILIKONU, SULFATÓW

Dostępne w:

Zapisz