udowalz - kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne Udo Walz

Udo Walz BERLIN to marka kosmetyków stworzona przez niemieckiego stylistę gwiazd. Udo urodził się w 1944 roku w Waiblingen w Niemczech. Swoją karierę fryzjerską rozpoczął już w wieku 14 lat. Pobierał praktyki w Stuttgarcie. Kreatywnością i profesjonalizmem przekonał do siebie mnóstwo klientów. Doceniały i doceniają jego kunszt najznamienitsze nazwiska: Marlena Dietrich, Roma Schenider, a nawet Angela Merkel.

Udo Walz inspiruje swoim uczciwym rzemiosłem, niezwykłą twórczością i perfekcjonizmem, angażując klientów w konwersacje, zawsze znajdując odpowiedni ton i ciekawy temat do rozmowy. Unikalne połączenie kreatywności, dyscypliny i osobowości w jednej osobie.

udowalz - najnowsza linia kosmetyków naturalnych vegan 2017

Najnowszą linią jest UDO WALZ HAIRFOOD inspirowana organicznymi składnikami naturalnymi :

nasionami Chia, które dostarczają aminokwasów i szeroką gamę witamin : A,D,E i K. Wspierają odnowę komórek i naturalną regenerację oraz naturalnie dodają włosom objętości.
olejek z drzewa Moringa, który w wierzeniach Hindusów był w stanie uleczyć ponad 300 chorób. W drzewie tym wytwarzana jest Zeatyna – przeciwutleniacz i hormon wzrostu, dzięki której drzewo rośnie niezwykle szybko. Olejek z drzewa Moringa zawiera minerały, kwasy tłuszczowe Omega3, Omega 6 i Omega 9 a także przeciwutleniacze.
wodą kokosową i olejkiem kokosowym, które nie tylko doskonale nawilżają i odświeżają włosy, ale również doskonale odżywiają.
zieloną herbatą Matcha, odkrytą przez Mnichów buddyjskich ponad 800 lat temu jako napój do medytacji. Herbata ta jest produkowana z najlepszych i najbardziej soczystych liści. Oprócz ożywczej kofeiny, Matcha zawiera także kojące aminokwasy.
granatem bogatym w witaminy C,E, betakaroten, cynk, selen i polifenole. Olejek z nasion granatu jest bogaty w kwasy tłuszczowe, składniki bioaktywne chroniące przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Składniki te wspierają jednocześnie regenerację uszkodzonych komórek włosów.

Produkty z linii UDO WALZ HAIRFOOD NIE ZAWIERAJĄ : PARABENÓW, SILIKONU, SULFATÓW.

Produkty z linii UDO WALZ HAIRFOOD NIE ZAWIERAJĄ : PARABENÓW, SILIKONU, SULFATÓW

Dostępne w:

Sense and Body

Coraz więcej osób zmienia swoje nawyki dnia codziennego: czytamy składy produktów, wybieramy te najmniej przetworzone, bo chcemy zadbać o siebie, jak i o środowisko.
Coraz większą popularnoscią cieszą się także naturalne kosmetyki, ze względu na swoje właściwości prozdrowotne i niedodawanie do nich niedozwolonych szkodliwych substancji.

W czasach, kiedy do praktycznie każdego produktu dodawane są parabeny, silikony czy siarczany doceniamy te, które są ich pozbawione. Przez to, że używamy na własnej skórze właśnie tych szkodliwych składników dotykają nas coraz częściej alergie oraz podrażnienia.

Warto wspomnieć, że sztuczne barwniki i aromaty, a także cała chemia umieszczona w kosmetykach może negatywnie wplywać na zdrowie w przyszłości: wiele produktów może się przyczynić do astmy, alergii skórnej czy nawet do poważniejszych chorób (rak piersi), dlatego warto jest wybierać kosmetyki świadomie. Dodatkowo pielęgnacja naturalna wykorzystuje w większości składniki roślinne (dobra informacja dla wegan) oraz nie jest testowana na zwierzętach.
Konserwanty zawarte w kosmetykach są tylko i wyłącznie pochodzenia ekologicznego, a substancje zapachowe pochodzą z olejków eterycznych.

Pragniemy przedstawić Wam kosmetyki naturalne z linii UDOWALZ BERLIN

UDOWALZ BERLIN to marka kosmetyków stworzona przez niemieckiego stylistę gwiazd.
Udo urodził się w 1944 roku w Waiblingen w Niemczech. Swoją karierę fryzjerską rozpoczął już w wieku 14 lat, kiedy to pobierał praktyki fryzjerskie w Stuttgarcie. Kreatywnością i profesjonalizmem przekonał do siebie mnóstwo klientów. Doceniały i doceniają jego kunszt wybitne sławy: Marlena Dietrich, Roma Schenider, a nawet Angela Merkel.

Udo Walz inspiruje swoim uczciwym rzemiosłem, niezwykłą twórczością i perfekcjonizmem. Jest to unikalne połączenie kreatywności, dyscypliny i osobowości w jednej osobie.

Najnowszą linią, którą wypuścił Udo jest UDO WALZ HAIRFOOD inspirowana organicznymi składnikami naturalnymi.
W jej skład wchodzą:

  • nasiona Chia, które dostarczają aminokwasów i szeroką gamę witamin: A, D, E i K. Wspierają odnowę komórek i ich naturalną regenerację, a także dodają włosom objętości
  • olejek z drzewa Moringa, który w wierzeniach Hindusów był w stanie uleczyć ponad 300 chorób. W drzewie tym wytwarzana jest Zeatyna (przeciwutleniacz i hormon wzrostu), dzięki której drzewo rośnie niezwykle szybko. Olejek z drzewa Moringa zawiera minerały, kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 oraz przeciwutleniacze
  • woda kokosowa i olejek kokosowy, które nie tylko doskonale nawilżają i odświeżają włosy, ale również idealnie je odżywiają
  • zielona herbata Matcha, która została odkryta przez Mnichów buddyjskich ponad 800 lat temu, jako napój pity podczas medytacji. Herbata ta jest produkowana z najlepszych i najbardziej soczystych liści. Oprócz ożywczej kofeiny Matcha zawiera także kojące aminokwasy.
  • granat bogaty w witaminy C, E, oraz betakaroten, cynk, selen i polifenole. Olejek z nasion granatu posiada kwasy tłuszczowe i składniki bioaktywne chroniące przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Składniki te wspierają jednocześnie regenerację uszkodzonych komórek włosów.

Produkty z linii UDO WALZ HAIRFOOD nie zawierają: parabenów, silikonówów, sulfatów, a także innych szkodliwych składników.

Warto jest przekonać się do naturalnych, ekologicznych kosmetyków, które będą na co dzień wspierały nasze ciało, umysł i duszę. Dzięki nim poczujemy się lepiej, zdrowiej i piękniej.

Sense and Body

Zapisz