Kolekcja pachnących lakierów do paznokci marki Polish Flowers. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka czerwieni oraz starannie opracowana lekka formuła jest wyjątkowo delikatna dla płytki paznokcia i pozwala cieszyć się intensywnością koloru jeszcze dłużej.

Projektując kolekcję Polish Flowers staraliśmy się podkreślić polskie pochodzenie marki, ale w oryginalny, nieoczywisty sposób. Postanowiliśmy odwołać się bezpośrednio do piękna tradycyjnych polskich kwiatów z pominięciem ludowych czy regionalnych motywów. To nowoczesne produkty z innowacyjnymi formułami i w designerskiej formie. Delikatne dla płytki paznokcia, w pięknej przyciągającej kolorystyce.

Dostępne w:

   

KOLEKCJE LIMITOWANE

POLISH FOLK to limitowana kolekcja lakierów do paznokci inspirowana niepowtarzalną kulturą polskiego folku. 14 wyjątkowych kolorów przenosi nas w świat pełen sentymentalnych wspomnień, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki i możemy cieszyć się jej bliskością. Charakter linii podkreślają również nazwy poszczególnych lakierów, m.in.: gęsi puch, cicha woda, noc kupały, niebo skowronków or odpustowe korale.
Dostępne w:
 

POLISH FOREST to kolekcja lakierów do paznokci inspirowana sekretami lasu. 6 urozmaiconych ekspresywnych kolorów, lakierki są szybko rotującym produktem z intensywnymi barwnikami.

Dostępne w:

  

POLISH FRENCH SET – innowacyjne, francuskie manicure. Zestaw dwóch lakierków, jeden czarny, drugi w lśniący metaliczny, inspirowany cennymi metalami, oraz 100 szablonów do paznokci. Jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia!

Dostępne w: