Kanadyjczyk określany przez prasę jako „guru stylizacji włosów” jest jednocześnie stylistą największych światowych gwiazd, jak i twórcą linii produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Marc & Paris Hilton

W wieku 19 lat jako najmłodszy w historii, został okrzyknięty Światowym Mistrzem Stylizacji Włosów. Stworzył markę Marc Anthony True Professional specjalizująca się w pielęgnacji i stylizacji włosów, która zdobyła powszechne uznanie prasy kobiecej i została szeroko opisana w takich magazynach jak: Allure, Cosmopolitan, People, Flade czy Fashion Magazine.
Znający i wyznaczający trendy Marc Anthony stał się pożądanym stylistą „celebrities”. Współpracuje m.in. z: Paris Hilton, Catherine Zeta-Jones, Jessicą Albą, Kate Bosworth, Jenifer Lopez czy Harrisonem Fordem. Przygotowuje gwiazdy do najbardziej prestiżowej imprezy jaką jest rozdanie Oskarów. Dba o wizerunek Madonny, Fergie, Justina Biebera, Panów z zespołu Coldplay pracując za kulisami wręczenia nagród Grammy, Emmy oraz MTV Awards.
Produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów wyróżnia nie tylko wysoka jakość i nietuzinkowe połączenie składników aktywnych, ale również to, że stylizowane są nimi największe gwiazdy Hollywood. Kolekcja ta inspirowana jest pasją, kreatywnością i ogromnym doświadczeniem stylisty gwiazd i jego ekipy doświadczonych specjalistów. Produkty nie tylko świetnie nawilżają, odżywiają i nadają zdrowy blask włosom, ale również doskonale je stylizują oraz definiują loki w przypadku włosów kręconych.

Dostępne w:

  https://www.zurnalistka.pl/wp-content/uploads/2015/05/tagomago1.jpg


droppedImage_24droppedImage_25droppedImage_26

droppedImage_21droppedImage_22droppedImage_23

droppedImage_1droppedImage_2droppedImage_4droppedImage_6

droppedImage_18droppedImage_8droppedImage_10droppedImage_12

droppedImage_14droppedImage_17droppedImage_15