Japońskie Kosmetyki Tsubaki

Japońskie kosmetyki

Japoński rynek zdaje się być największym rynkiem kosmetycznym na świecie. To tu dzięki olbrzymiej konkurencji i natychmiastowej weryfikacji konsumentów, których charakteryzuje wysoka świadomość i wiedza, najdynamiczniej rozwijają się marki kosmetyczne. Jedynie te, które są w stanie spełnić rygorystyczne standardy są dopuszczone do produkcji i dystrybucji kosmetyków. Nie ulega wątpliwości, że rynek japoński to niedościgniony wzorzec i epicentrum świata kosmetyków, które oparte są na doświadczeniu, tradycji oraz najwyższej jakości składnikach, podane w prostej i czystej formie oferującej bogate wnętrze składnikowe. Nareszcie japońskie marki otwierają się na Europę, a ich europejska premiera odbyła się w Polsce ! Zapraszamy do zapoznania się z linią japońskich kosmetyków.

W aktualnej ofercie naszej hurtowni kosmetycznej  w zakresie japońskich kosmetyków dostępne są 3 linie:

  • Shikioriori Tsubaki – linia nawilżająco – regenerująca z olejkiem Tsubaki, aminokwasami i ceramidami AP zawierająca szampon 600ml, odżywkę 600ml, witaminową esencję 250ml, terapię regenerującą 230ml, refill szamponu 350ml i refill odżywki 400ml.
  • Argan & Olive Oil – linia regenerująco – odżywcza na bazie oliwy z oliwek i olejku arganowego zawierająca szampon 550ml i odżywkę 550ml. Produkty nie zawierają silikonu.
  • 10 Essences – linia nawilżająco- odżywcza oparta na bazie starannie wyselekcjonowanych 10 roślinnych ekstraktach i naturalnych składnikach zawierająca szampon 700ml i odżywkę 700ml.

packshot

Dostępne w :

  E-Leclerc-logo-2012-1  douglas(ecommerce)

Informujemy również, że rozpoczęliśmy kampanię reklamową w najpopularniejszych Magazynach prasy kobiecej:

TSUBAKI-PRZYJACIÓŁKA TSUBAKI-TINA TSUBAKI-REWIA TSUBAKI-PORADNIK DOMOWY TSUBAKI-PARTY TSUBAKI-PANI DOMU TSUBAKI-NA ŻYWO TSUBAKI-MOJE SMAKI TSUBAKI-FAKTGWIAZD TSUBAKI-CLAUDIA TSUBAKI-AVANTI

Zapisz