crystallogocrystal1

Crystal Body Dezodorant™ to w 100% naturalny dezodorant z soli mineralnych (kryształ soli  wulkanicznej) amerykańskiego producenta.

Działa bakteriobójczo, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nie klei się, nie brudzi ubrań, wysycha natychmiast i nie pozostawia białych śladów na skórze. Idealny dla każdego!

Większość tradycyjnych dezodorantów maskuje zapach potu dzięki zawartych w nich składnikach zapachowych, zawierają ściągający pory alkohol lub sole aluminium (aluminium chlorochydrate/aluminium zirconium), które całkowicie zatykają pory skóry. Związki te wnikają w pory, blokują je i redukują wydzielanie potu. W istocie hamują one naturalne wydalanie toksyn z organizmu!

Crystal Body Dezodorant™ działa tylko na powierzchni skóry i jest hipoalergiczny. Nie zawiera dodatków zapachowych, parabenów, nie plami ubrań, nie niszczy nawet najbardziej delikatnych tkanin (takich jak jedwab). Nie pozostawia białych śladów na crystal4skórze, czy odzieży. Jest bardzo wydajny: 40g wystarcza na 1 rok! Kosmetyk ekologiczny i łatwy w użyciu.

Teraz dostępna jest również nowa linia dezodorantów Crystal o delikatnych naturalnych aromatach: lawendy z białą herbatą, granatu, rumianku z zieloną herbatą.

 Amazonki

Dostępne w:

rosmann    logo hebe        E-Leclerc-logo-2012-1   NATURA_logo_zielone

crystal 6