Ardellogo

Sztuczne rzęsy Ardell

Ardell to światowy lider w kategorii sztucznych rzęs.
Działalność Ardell została rozpoczęta w 1971 roku, kiedy firma zaprojektowała pierwszą kolekcję, która odniosła fenomenalny sukces. Obejmowała zarówno rzęsy Sztuczne Rzęsyindywidualne jak i na pasku, a ich sprzedaż w tysiącach sklepów w Stanach Zjednoczonych przerosła wszelkie oczekiwania.
W 1980 roku Ardell stał się częścią grupy American International Industries, dzięki czemu otworzyły się przed nim możliwości silnej ekspansji na rynki światowe. Stał się liderem wysokiej jakości produktów i akcesoriów w kategorii sztucznych rzęs, wierząc, że oferuje kobietom nie tylko rzęsy, ale również komfort, pewność siebie i możliwość stworzenia kuszącego seksownego spojrzenia.

Produkty Ardel są przygotowywane z największą starannością w taki sposób, aby ich aplikacja była maksymalnie prosta, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

Sztuczne Rzęsy

Produkty dostępne w

Oczy, tak samo, jak dłonie, przykuwają uwagę otoczenia. Im większe, ciemniejsze i lepiej podkreślone, tym lepiej.
Warto jst więc zadbać o swój wzrok, a w dalszej kolejności, o perfekcyjny makijaż i… rzęsy.

Rzęsy są wizytówką uwodzicielskiego spojrzenia, jakim kobiety obdarzają mężczyzn. Niestety, nie wszystkie z nich natura wyposażyła w długie, gęste i kruczoczarne, dlatego nie zawsze sam tusz wystarcza, aby je podkreślić. Wiele pań, dla zaznaczenia swojego spojrzenia, wykorzystuje sztuczne rzęsy. Jeśli są one perfekcyjnie założone to nikt nie powinien się domyślić, że nie są prawdziwe.

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów sztucznych rzęs, dlatego panie mogą mieć problem z ich doborem.
Ważne jest, aby rzęsy nie uczuliły, dlatego dla alergików najlepsze będą rzęsy syntetyczne, które dostępne są w różnych długościach, grubościach i stopniu podkręcenia. Rzęsy jedwabne stanowią alternatywę tych syntetycznych – są bardziej miękkie i delikatne, dzięki czemu wyglądają bardziej naturalnie.

Kępki czy rzęsy na pasku?

Tak naprawdę jest to wybór uzależniony od preferencji człowieka. Aplikacja sztucznych rzęs nie jest skomplikowana dzięki specjalnej pęsecie, którą przykładamy rzęsy do naszych naturalnych, dlatego każda z pań powinna sobie z nią poradzić.
Rzęsy na pasku są o tyle wygodne, że za jednym razem aplikujemy całość, kępki natomiast wymagają więcej wprawy, ale warto jest opanować tę sztukę, bo wyglądają dużo bardziej naturalnie.

Sztuczne rzęsy Ardell – idealne na każdą okazję

Ardell to światowy lider w kategorii sztucznych rzęs. Działalność Ardell została rozpoczęta w 1971 roku, kiedy firma zaprojektowała pierwszą kolekcję, która odniosła fenomenalny sukces. Obejmowała zarówno kępki rzęs, jak i te na pasku, a ich sprzedaż w tysiącach sklepów w Stanach Zjednoczonych przerosła wszelkie oczekiwania.

W 1980 roku Ardell stał się częścią grupy American International Industries, dzięki czemu otworzyły się przed nim możliwości silnej ekspansji na rynki światowe. Stał się liderem wysokiej jakości produktów i akcesoriów w kategorii sztucznych rzęs, wierząc, że oferuje kobietom nie tylko rzęsy, ale również komfort, pewność siebie i możliwość stworzenia kuszącego, seksownego spojrzenia.
Produkty Ardel są przygotowywane z największą starannością w taki sposób, aby ich aplikacja była maksymalnie prosta, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

Piękne, głębokie i pełne spojrzenie gwarantuje przede wszystkim pewność siebie, a co za tym idzie, dobry nastrój i komfort.

Produkty dostępne w

     douglas NATURA_logo_zielone
instyle 2015_ardell2

instyle 2015_ardell1

Zapisz